Kytice ve džbánu

Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč (chrudim))

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 44,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč