266. Kytice lučního kvítí
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 58,5 x 48 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč