Kytice lučního kvítí

Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč (chrudim))

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 58,5 x 48 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč