59. Blaník u Mladé Vožice
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 120
Konec dražby: 08.03.2022 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč