Květiny

Autor: Josef Bělka
(1892 Prostějov)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 33 cm, výška: 37 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 19:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč