Kompozice I.

Autor: Jindřich Gola
(1940 Ostrava - ?)

signováno a datováno dole uprostřed tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 1969
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 44 x 34 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč