Kompozice

Autor: Jindřich Gola
(1940 Ostrava - ?)

signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno a nově rámováno
Technika: monotyp, datace: 1964
Šířka: 61 cm, výška: 87 cm, rámování: 92 x 66 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč