202. Reliéf - poslední večeře páně

Neznačeno, rámováno, zaskleno, polychromovaný sádrový reliéf s vyobrazením poslední večeře a latinským názvem "Amen dico vobis quia unus vestrum me traditurus est" v překladu Amen, pravím vám, neboť jeden z vás mne zradí
Šířka: 38 cm, výška: 24 cm, rámování: 30,5 x 44,5

Konec dražby: 03.05.2021 22:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč