115. Pohled do krajiny
Autor: František Šesták
(1935 Sazovice (Zlín) - 2004 Bratislava)
monogramováno vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 76 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč