213. Zátoka
Autor: František Šesták
(1935 Sazovice (Zlín) - 2004 Bratislava)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 08.03.2022 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč