230. Jezírko v horách
Autor: František Šesták
(1935 Sazovice (Zlín) - 2004 Bratislava)
monogramováno vpravo dole, přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 84 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč