157. Anekdota

Autor: Vladimír Renčín
(1941 Pečky (Kolín) - 2017)

signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: kresba, datace: 1983
Šířka: 22 cm, výška: 19 cm, rámování: 23,5 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.03.2022 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč