9. Anekdota "Prasárny"
Autor: Vladimír Renčín
(1941 Pečky (Kolín) - 2017)
signováno a datováno vpravo dole, volný list, poslední majitel získal z rodiny autora
Technika: kresba
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.04.2023 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč