Ochrana zvířat

Autor: Vladimír Renčín
(1941 Pečky (Kolín) - 2017)

Signováno vpravo uprostřed, věnování Jindřichovi Brabcovi s datací, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 16,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 18 x 25 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč