Pohled na Pražský hrad

Autor: Jaroslav Chudomel
(1929 Praha - 2016 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 154/200, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 38,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč