Tatry
Autor: František Škoda
(1931 Libáň - 1988)
signováno a datováno vpravo dole, na revers přípisu autora
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 72 cm, výška: 53 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 09.01.2024 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč