Na rozcestí

Autor: Bohuslav Suchý
(1907 Praha - 1967 Pardubice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč