Sběračky

Autor: Bohuslav Suchý
(1907 Praha - 1967 Pardubice)

signováno a datovánovlevodole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 57 cm, výška: 70 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč