222. Podél plotu
Autor: Edmund Žižka
(1880 Olomouc - 1968 ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1918
Šířka: 48,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 59 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč