Malý flétnista

Autor: Émile Bert
(1814 Grammont - 1847 Gent Belgie)

signováno vlevo dole, masivní rámování
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 82 x 71 cm

Konec dražby: 11.01.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč