Silnice k Břežanům

Autor: František Vlach
(1941 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč