Berounka u Radotína

Autor: František Vlach
(1941 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč