Čtenářky

Autor: Oskar Matýsek
(1885 - ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámovno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 31 cm, výška: 33 cm, rámování: 34 x 32,5 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč