Zimní říčka

Autor: Oskar Matýsek
(1885 - ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: monotyp
Šířka: 15 cm, výška: 13 cm, rámování: 34,5 x 30 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč