2. Zahrada před zimou
Autor: Emanuel Famíra
(1900 Hlinsko - 1970 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 81 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 94 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč