132. Chrysantémy
Autor: Vladimír Matura
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera, datace: 1985
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč