4. Dom v záhrade II.

Autor: Michal Tillner
(1895 Vídeň, Rakousko - 1975 Bratislava)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:01 SELČ

Zbývá: 4d 20h 52m 36s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč