41. Tatry I
Autor: Michal Tillner
(1895 Vídeň, Rakousko - 1975 Bratislava)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 87 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč