51. Tatry III
Autor: Michal Tillner
(1895 Vídeň, Rakousko - 1975 Bratislava)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu fragment autorského štítku, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 89 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč