Housle

Autor: Vojtěch Pála
(1903 Dolní Lhota - 1981 Ostrava)

uvnitř značeno a datováno, číslováno 5/20
Datace: 1934
Šířka: 21 cm, délka: 61 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč