30. Na vesnici

Autor: Ács Ágoston
(1889 Budapešť - 1947 Maďarsko)

signováno nečitelně vpravo dole, oděrky na rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 100 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:14 SELČ

Zbývá: 14d 19h 36m 43s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč