Velké prádlo

Autor: Stanislav Rypl
(1917 - 1998 Olomouc)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1959
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm, rámování: 55 x 71 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč