Dívka

Autor: Alexander Pavel Taťoun
(1954 Rýmařov)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 90 cm, výška: 79 cm, rámování: 84 x 94

Konec dražby: 05.10.2020 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 000 Kč