13. Lávka přes říčku - Barbizonská škola

Autor: Alfred Joly
(? Francie - ?)

signováno vpravo dole, datováno 1881, původní francozský zlacený rám
Technika: olej na dřevě, datace: 1881
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 37 x 42 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:25 SELČ

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 4d 15h 9m 39s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 500 Kč26.8.2021 23:11:59