Krávy na pastvě

Autor: Anna Lynker
(1834 Wien - 1893)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 64 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč