Mlýny v poli

Autor: Paul Sonnemann

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 72,5 x 62,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč