12. Faktoři vykupují látky - velký formát
Autor: Josef Veselý
(1912 Česká Bělá (Havlíčkův Brod) - 2006 ?)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 140 cm, výška: 99,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč