12. Faktoři vykupují látky - velký formát

Autor: Josef Veselý
(1912 Česká Bělá (Havlíčkův Brod) - 2006 ?)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 140 cm, výška: 99,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:05 SELČ

Zbývá: 4d 20h 11m 17s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč