126. Zámeček v lesích
Autor: Josef Veselý
(1912 Česká Bělá (Havlíčkův Brod) - 2006 ?)
signováno a číslováno uprostřed pod grafikou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 35,5 x 44,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč