Květiny ve váze

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63,5 cm, výška: 89,5 cm, rámování: 95,5 x 69,5

Konec dražby: 15.07.2024 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč