105. Holešovický viadukt
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 73,5 cm, rámování: 79 x 106 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč