11. Akt
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
na reversu autorský štítek, rámováno, provenience: pozůstalost autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 X 80 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč