122. Pod Karlovem - L Formát
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 70 x 86 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč