Boží muka u Mirovic

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 33,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 15.07.2024 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč