14. Holešovický přístav

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 73 cm, rámování: 78 x 105 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:08 SELČ

Aktuální cena: 3 600 Kč

Zbývá: 14d 15h 55m 56s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 600 Kč