156. Pohled na Prahu
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, na reversu fragmet autorského štítku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 65 cm, výška: 33 cm, rámování: 52,5 x 94 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč