186. Pražský hrad z Belvederu
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 22,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 43,5 x 34,5 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 15.02.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč