188. Petřínské sady
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 69 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 85 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 15.02.2023 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč