19. Zátiší s Květákem

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

Signováno, orámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 63 cm, rámování: 71 x 81 cm

Konec dražby: 23.04.2023 15:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč