196. Rybník u Sudoměře

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signatura v pravém dolním rohu, na reverzu autorský štítek, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 75 cm, výška: 26 cm, rámování: 92,5 x 44

Konec dražby: 12.12.2022 22:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč