196. Rybník u Sudoměře
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signatura v pravém dolním rohu, na reverzu autorský štítek, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 75 cm, výška: 26 cm, rámování: 92,5 x 44
Konec dražby: 12.12.2022 22:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč