197. U Holešovického viaduktu - XL Formát
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 88 cm, výška: 65 cm, rámování: 82 x 105 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč