U Holešovického viaduktu - XL Formát

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 88 cm, výška: 65 cm, rámování: 82 x 105 cm

Konec dražby: 10.05.2021 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč