22. Buštěhradská dráha

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, rámováno v galerijním blondel rámu, dílo pochází z rodiny autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 74 x 88 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:10 SELČ

Zbývá: 4d 19h 34m 56s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč